Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - Tallinas "Kalev"

Spēle starp “Ogres” un Tallinas “Kalev”, kura sastāvā ir arī trīs Latvijas basketbolisti, lai arī sākumā vadībā pabija mājinieki, turpinājumā krietni labāk darbojās viesi. Pirmā ceturtdaļa beidzās 24-15 “Kalev” labā. Otrajās 10 minūtēs situācijai mainījās. “Ogres” komanda sakārtoja uzbrukumu, un samērā ātri pārņēma vadību. Lielajā pārtraukumā ejot, jau bija + 10 jeb 52-42. Turpinot tādā pat garā, mājinieki nedomāja apstāties, un trešajā ceturtdaļā jau iekrāja ievērojamu 23 punktu handikapu. “Kalev” nelīdzēja līdera Jonasa Jarvelainena centieni, un “Ogres” komanda tuvojās uzvarai. Pēdējā ceturtdaļa kļuva par formalitāti. “Ogres” basketbolistiem pārliecinoša uzvara pār Tallinas “Kalev” ar 106-80.

Intervija - Kristaps Dārgais, BK “Ogre” uzbrucējs

Pēc šīs spēles “Ogres” basketbolistu kontā ir sešas uzvaras un četri zaudējumi, un viņi uzlabojuši savas pozīcijas līgas tabulā.