Latvijas motokrosisti atgriežās Latvijā

No Motokrosa Nāciju kausa mājās atgriezušies Latvijas motosportisti, kas izcīnīja augsto 15-o vietu. Labāko rezultātu uz pasaules skatuves sasniedza Kārlis Sabulis. Vairāk Matīss Timofejevs.

Motokrosa Nāciju kauss Itālijā norisinājās neierastā laikā. Parasti, tas ir pēc sezonas, šoreiz sezonas laikā. Tāpēc liela daļa vadošo pilotu šoreiz Nāciju kausā nestartēja. Arī Latvijas komandai bija jāiztiek bez līdera Paula Jonasa. Iespēju sevi pierādīt gan perfekti izmantoja Kārlis Sabulis – 1. braucienā Kārlim lielisks starts un viņš izvirzījās vadībā, braucienu gan Sabulis noslēdza 10. pozīcijā. Trešajā braucienā Sabulis sākumā bija 4., bet finišēja 8. vietā.

Intervija - Kārlis Sabulis, Latvijas izlases motokrosists

Tomam Macukam šoreiz pēc 6. vietas otrajā braucienā, neveiksmīgs kritiens un viņš nespēja pabeigt sacensības. Tikmēr jaunais Mairis Pumpurs ieņēma 28. un 29. vietu. Latvijas komandai galu galā 15. vieta – Nāciju kausā piedalījās 31 valsts.