Latvijas handbola virslīga. HK "Salaspils" - HK "Skrīveri/Aizkraukle"

Latvijas handbola virslīgā Skrīveru/Aizkraukles komandai šī bija piektā spēle turnīrā – izbraukumā pret Salspili gan Skrīveriem nevarēja palīdzēt vēl nesenais Latvijas valstsvienības spēlētājs Artis Kurmēns. Bez līdera Skrīveriem Salaspilī klājās grūti – pirmajā puslaikā mājnieki lielākoties bija vadībā, bet tikai puslaika izskaņā pateicoties pieredzējušā Jāņa Gremzdes darbībām Skrīveri pārņēma vadību.

Pēc pārtraukuma Gremzdes iedvesmoti Skrīveri tikai palielināja pārsvaru, beigās spēles laiku dodot pavisam jaunajiem spēlētājiem Skrīveriem piektā uzvara tikpat spēlēs 32:23. Gremzdem septiņi gūti vārti.

Intervija - Jānis Gremzde, HK “Skrīveri/Aizkraukle” kreisais ārējais spēlētājs

Šosezon Latvijas čempionātā piedalās 12 komandas, kas pērn lielākoties spēlēja 1. līgā. Mūsu vadošie trīs klubi Tenax, Ogre un Ludza spēlē vienīgi Baltijas līgā un Latvijas čempionātā spēlēs vien no izslēgšanas mačiem.čempionātā spēlēs vien no izslēgšanas mačiem.