Volejbola meistarlīga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" – "Amber Volley "

Meistarlīgā volejbolā uz sesto pozīciju pakāpusies Jūrmalas RTU/"Robežsardze", kas savā laukumā četros setos pārspēja pastarīti Klaipēdas "Amber Volley". Par spēli vairāk stāsta kolēģis Normunds Melderis.

Baltijas Meistarlīgā šodien RTU/”Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti savā laukumā uzņēma Klaipēdas «Amber Volley» spēlētājus. Lai arī lietuvieši tabulā ir pēdējie, viņi spēja izrādīt nopietnu pretestību. Pirmais sets pagāja sīvā cīņa, kurā ar 25-23 pārāki bija mājinieki. Otrajā setā «Robežsardze» uzvara nāca daudz vieglāk ar 25-18. Iespējams, tas iemidzināja, un trešajā setā mūsējie mazliet atslābinājās un galotnē zaudēja ar 24-26. Nācās spēlēt ceturto setu. Šoreiz jau ar pirmajām bumbas izspēlēm jūrmalnieki parādīja, kuri ir laukuma saimnieki, un, neļaujot viesiem pat cerēt uz uzvaru, pārspēja lietuviešus ar 25-15. Summā tas deva panākumu mačā ar 3-1. Šajā mačā 23 punktus uzvarētāju labā guva Renārs Pauls Jansons. Panākums ļāva «Robežsardzei» pacelties uz sesto vietu tabulā.