Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo/LSPA" - "Zemgale/LLU"

Maču labāk sāka «Rīgas Dinamo» fārmklubs «Zemgale/LLU». Viņiem talkā nāca mājinieku noraidījums. Skaistu vairākuma izspēli ar precīzu metienu noslēdza Aleksandrs Novikovs. Zemgale vadībā ar 1-0.

Uzreiz pēc pārtraukuma Jelgavnieki spēja pārsvaru dubultot. Jekimova un Tambijeva piespēles vārtu guvumā pārvērta Rustams Begovs. Zemgale priekšā ar 2-0. HK «Mogo/LSPA» Riharda Cimermaņa cietoksni spēja uzlauzt vien vairākumā. Pēc Ranceva un Straupes cīņas vārtu priekšā precīzi meta Renārs Krastenbergs un panāca 1-2.

Trešajā periodā HK «Mogo/LSPA» metās atspēlēties un to ar ātriem pretuzbrukumiem izmantoja Zemgale. Vienā no tiem Rčards Bernhards panāca 3-1.

HK «Mogo/LSPA» hokejistiem emocijas gāja pāri malām - vārtsargs Šilovs par spērienu ar kāju nopelnīja noraidījumu līdz mača beigām un HK «Mogo/LSPA» vairs nebija iespēju atspēlēties. Uzvara «Zemgale/LLU» ar 3-1.

Intervija - Ričards Bernhards, «Zemgale/LLU» uzbrucējs

Pateicoties uzvarai Arta Ābola vadītā «Zemgale/LLU» turnīra tabulā pakāpusies uz otro vietu. Bet HK «Mogo/LSPA» ieņem 4.pozīciju.