Latvijas handbola Virslīga sievietēm. "Stopiņu NHK" – "Latgols"

Latvijas sieviešu virslīgas čempionātā šodien savā starpā tikās divas komandas no līderu trijnieka – «Stopiņu NHK» un Ludzas «Latgols». Te cīņa izvērtās daudz dramatiskāk. Pirmajā puslaikā lielāko to daļu vadībā atradās latgalietes. Taču puslaika pēdējās piecās minūtēs, bez rezervistēm spēlējošās «Stopiņu» handbolistes, panāca jau savu vadību. Otrajā puslaikā mājinieces spēja to palielināt līdz četriem - pieciem vārtiem. Likās, ka tā arī viss beigsies. Taču pēdējās 10 minūtēs laukuma saimniecēm spēku sāka pietrūkt, un ludzānietes, to izmantojot, negaidīti ātri jau pārņēma vadību ar trīs vārtu pārsvaru. Sekoja noraidījums «Latgols» sastāvā un «Stopiņu» handbolistes rezultātu līdzsvaroja. Pēdējā minūtē uzvaru izraut varēja abas komandas, taču tas neizdevās. Dramatisks neizšķirts 31-31 - par ko priecīgas izrādījās abas vienības.