Baltijas handbola līga. Dobeles "Tenax" – "Zaporožje"

Baltijas handbola līgas spēcīgākajā A grupā šodien Latvijas čempioni «Tenax Dobele» handbolisti savā laukumā uzņēma vienu no līderiem «Zaporožjes» komandu no Ukrainas. Spēles sākums veiksmīgās izvērtās mūsējiem, kas izvirzījās dažus vārtus priekšā. Te gan jāņem vērā, ka kopējā rezultativitāte pirmajās 30 minūtēs bija pieticīga. Puslaika izskaņā gan labāk darbojās ciemiņi un, atpūtā ejot, tablo jau rādīja 11-10 ukraiņu labā. Pēc pārtraukuma abas vienības vārtus guva daudz biežāk, vienīgais, ka visu laiku jau vadībā atradās «Zaporožjes» spēlētāji. Ja «Tenax» spēja epizodiski atpalicību sadeldēt līdz minimumam, tad tūlīt tika pieļautas kļūdas saspēlē uzbrukumā, vai arī nerealizētas labas vārtu gūšanas izdevības. Tas viss palīdzēja viesiem saglabāt vadību līdz pat spēles beigām. Tādējādi dobelnieki cieta neveiksmi mačā ar 25-30. «Tenax» labā 8 vārtus guva Māris Veršakovs, bet 7 Oskars Arājs.

Intervija - Māris Veršakovs, «Tenax Dobele» handbolists

Pēc šīs kārtas «Tenax Dobele» ar 7 punktiem saglabā dalītu trešo – ceturto vietu ar Minskas SKA. Tiesa, baltkrievi aizvadījuši par trim spēlēm mazāk nekā zemgalieši.