Latvijas-Igaunijas basketbola līga, "VEF Rīga" - "Rapla"

Šī pāra «VEF Rīga» un Avis Utilitas Rapla uzvarētāju varēja nojaust jau pēc pirmās spēles Igaunijā, kad vefieši pieveica mājiniekus ar 25 punktu pārsvaru. Ņemot vērā, ka ceturdaļfinālos uzvarētājs tiek noteikts divu spēļu summā, rīdzinieku uzdevums likās ļoti vienkāršs. Arī praksē viss notika pēc vefiešu scenārija. Gandrīz katrā no ceturtdaļām viņi iekrāja par 10 punktiem vairāk nekā igauņi, tāpēc īstas intrigas nebija. Vien atzinības vērts, ka 100. punktu VEF sasniedza jau ceturtās ceturtdaļas sākumā. Spēles beigu rezultāts 121-71 rīdzinieku labā. Divu spēļu summā «VEF Rīga» svinēja panākumu ar 75 punktu pārsvaru. Rīdzinieku labā visvairāk 26 punktus guva Klāvs Čavars.  Tātad finālčetriniekā pusfinālā «VEF» tiksies ar «Kalev Cramo», bet «Ventspils» ar «Ogres» komandu.