Baltijas TOP regbija līgā šodien sākusies cīņa par 5. līdz 7.vietu

0.0

Baltijas TOP regbija līgā šodien ar abu Latvijas klubu Baltic XL Livonia un Miesnieki/Ķekava savstarpējo maču Upesciemā sākusies cīņa par 5. līdz 7.vietu. Atšķirībā no iepriekšējās spēles Latvijas čempionāta finālā, šoreiz bija mainījušies komandu sastāvi, it īpaši jau miesnieku rindās. Iespējams, ka šī vai kāda cita iemesla dēļ viņi nespēja izrādīt livoniešiem nopietnu pretestību. Jau pirmajā puslaikā laukuma saimnieki izdarīja piecus piezemējumus, kamēr miesnieki spēja atbildēt tikai ar vienu soda sitienu. Pēc pārtraukuma uznākušais lietu neko nemainīja un Livonijas regbisti veica vēl 4 piezemējumus. To skaitā otro reizi mačā to paveica zviedrs Aldreds Nordgrens un Mārtiņš Rundāns. Realizācijas sitienus vairākkārt precīzi turpināja sist Džeks Tatu. Beigās tas deva pārliecinošu uzvaru pār miesniekiem ar 56-3. Tagad abiem Latvijas klubiem līgā atlikusi tikai viena spēle pret Viļņas Geležinis Vilkas.