RSU/MSĢ volejbolistes uzvar un panāk Latvijas čempionāta fināla piekto spēli

Finālsērijas ceturtajā spēlē RVS/LU volejbolistes varēja pabeigt sēriju savā labā. Pirmajā setā viņas šo apņemšanos arī apliecināja, uzvarot to ar 25-21. Otrajā setā jau lielāki daļu priekšā bija RSU komanda. Seta beigās gan pretinieces viņas noķēra – 24-24. Saspringtā galotnē tomēr ar 28-26 pārākas bija studentes. Trešajā setā jau RSU visu laiku bija vadībā. Viņu rindās uzbrukumā produktīvi darbojās Agija Ankevica. Panākums setā ar 25-23. Ļoti intriģējošs izvērtās ceturtais sets. Vispirms priekšā RSU. tad seta vidū RVS pārņēma vadības grožus un ieguva 5 punktu pārsvaru. Likās, ka viss ir beidzies. Bet tad pēkšņi RSU guva 7 punktus pēc kārtas. Galotnē viņas iekrāto nosargāja un guva uzvaru setā ar 25-22, bet visā mačā ar 3-1.

Intervija - Agija Ankevica, "RSU/MSĢ" uzbrucēja

Finālsērijā rezultāts tagad kļuvis neizšķirts 2-2, un viss izšķirsies piektajā spēlē.