Sieviešu hokeja valstsvienība pret Itāliju izcīna pirmo uzvaru pasaules čempionāta turnīrā Rīgā

Rīgā, pasaules čempionātā hokejā sievietēm B divīzijā vakar vēlu Latvija aizvadīja savu otro spēli turnīrā, Pret Itāliju 3:2. Šodien brīvdiena. Par cīņu pret itālietēm īsumā Andris Auziņš.

Otrā spēle pasaules čempionātā pret Itāliju izvērtās par īstu drāmu. Līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida teju divi pilni periodi - otrā perioda beigās Latvija izvirzījās vadībā 1:0. Pārsvars gan izčibēja jau pēc 46 sekundēm, itālietes atspēlējās un intriga turpinājās. Spēles uzvarētājas noskaidrojās vien pēdējās minūtēs, viešņas nerealizēja izgājienu pret Latvijas vārtsardzi Kristiānu Apsīti, bet atbildes uzbrukumā 2:1 panāca Kanādas latviete Krista Jip-Čaka. Spēles izskaņā Latvija ar metienu tukšos vārtos panāca 3:1, bet uzvara vēl nebija rokā. Pēdējā minūtē jau atkal itālietes parādīja raksturu un panāca 3:2. Par laimi pēdējās sekundēs latvietes vaļības nepieļāva noturot minimālo pārsvaru – laimīga pirmā uzvara turnīrā!