Lielupē noslēdzies komandu čempionāta Eiropas zonas kvalifikācijas sacensības ratiņtenisā

Lielupes kortos ar izšķirošajām cīņām noslēdzās komandu čempionāta Eiropas zonas kvalifikācijas sacensības ratiņtenisā. No mūsu vienībām labākās sekmes guva sieviešu izlase, kas aizcīnījās līdz mačam par trešo vietu ar Turcijas komandu. Diemžēl mūsējās piekāpās savām pretiniecēm ar 0-2. Vispirms Diāna Ņikiforova zaudēja divos setos ar 4-6 un 2-6, bet pēc tam Žanete Vasaraudze – Gailīte ar 3-6 un 0-6. Tādējādi Latvijas komandai 4.vieta.

Intervija - Žanete Vasaraudze – Gailīte, Latvijas ratiņtenisiste

Bet uzvaru dāmu turnīrā svinēja Šveices ratiņtenisistes, kas finālā ar 2-0 pārspēja Austrija komandu. Vīriešu turnīrā mūsējie pie panākumiem netika un palika 13-ie. Savukārt pirmo vietu ieguva Vācijas vienība.