Baltijas - Latvijas čempionāta hokejā sievietēm finālspēle HS "Rīga" - SHK "Laima"

Šodien noskaidrojās Baltijas sieviešu hokeja līgas čempiones. Par tām kļuva hokeja skolas Rīga hokejistes. Pēc divām finālsērijas spēlēm pret Laimu rezultāts bija neizšķirts 1-1. Zelta spēlē zināma nozīme bija tam, ka Laimas sastāvā iztrūka vairāku spēlētāju, tāpēc cīņa bija jāaizvada ar 2 maiņām. Pirmajā periodā Rīgas vienību vadībā izvirzīja Kjāra Paula Želubovska. Otrajā trešdaļā divreiz Laimas vārtsardzi Eviju Tētiņu sarūgtināja Karīna Šilajāne. Bet pēdējā periodā Rīgas uzvaru nostiprināja Jeļizavetas Kulbačnajas un Evelīnas Kolītes metieni. Beigās Rīgai pārliecinoša uzvara pār Laimu ar 5-0, kas deva uzvaru sērijā ar 2-1, kā arī Baltijas līgas zelta medaļas un čempionu kausu.

Intervija - Evelīna Kolīte, HS "Rīga" kapteine

Intervija - Laura Viktorija Lucāne, SHK "Laima" kapteine

Bronzas medaļas ieguva Kurbads/Lauvas hokejistes, kas cīņā par 3.vietu sērijā ar 2-0 uzveica Hope komandu.