LIBL spēle "VEF Rīga" - "Kalev"

Valmieras basketbolisti viesos ar 83:76 uzvarēja Raplu, Liepāja ar 73:79 zaudēja Viimsi, bet Latvijas Universitāte ar 60:86 atzina TalTech pārākumu. Par hokeju turpina Normunds Melderis.

Kārtas centrālā spēle notika Arēnā Rīga, kur 3.vietā esošie VEF Rīga uzņēma līderus Tallinas Kalev/Cramo basketbolistus. Diemžēl mūsējie pagalam neveiksmīgi uzsāka maču pret agresīvi spēlējošajiem viesiem. 0-8, un pirmā ceturtdaļa beidzās 17-30 Kalev labā. Rīdziniekiem daudz pazaudētas bumbas un katastrofāls metienu precizitātes rādītājs, turklāt no dažām pozīcijām. Sava loma bija arī tam, ka vefiešu rindās lauvas tiesu punktus guva leģionāri, bet latviešiem šodien melnā diena. Pēc puslaika – 14. Otrajā puslaikā mūsējie tomēr spēja pakāpeniski viesiem pietuvoties. Pēc diviem Dāvja Bertāna trāpītiem soda metieniem rezultāts neizšķirts 76-76. Beigās Kalev spēja izvirzīties vadībā, bet VEF ar apzinātiem sodiem centās glābties. Taču viesi no soda līnijas bija precīzi, un VEF Rīga piedzīvoja zaudējumu ar 76-82.

Intervija - Dairis Bertāns, "VEF Rīga" kapteinis

Pēc šīs kārtas līderu grupā nekas nemainījās Kalev/Cramo ir līderi, bet VEF Rīga aiz Prometey paliek trešie.