Pēc pamatīga kautiņa Virslīgas pusfināla spēlē "Zemgale/LBTU" izcīna uzvaru pār "Prizmu"

Pēc zaudējuma pirmajā mačā, spēli aktīvi iesāka Prizma. Pēc tam pilnus apgriezienus ieslēdza Zemgale un guva trīs vārtus pēc kārtas. Precīzi bija Kristaps Roķis, Ričards Bernhards un lietuvietis Eimants Noreika. Mājinieki vadībā ar 3-0.

Pēc pārtraukuma turpināja dominēt Jelgavas komanda. Prizma sabruka - divreiz precīzi meta Deniss Vilmans, vienu reizi Kristians Zelts un Zemgale priekšā jau ar 6-0.

3. trešdaļas sākumā Prizma vienus vārtus atguva. Pēc tam sākās pamatīgs kautiņš. Pēc tā tikai ar medicīnas personāla palīdzību laukumu atstāja prizmas aizsargs Artūrs Apfelbaums. Jelgavnieks Kristians Zelts par nepareizu uzbrukumu saņēma noraidîjumu līdz spēles beigām. Prizma 5 minūšu vairākumā guva 3 vārtus. Panāca 4-6. Bet tas arī bija viss. Zemgale izcīnīja uzvaru spēlē ar 6-4.

Intervija - Deniss Vilmans, HK "Zemgale/LBTU" uzbrucējs

Sērijā līdz 4 uzvarām Zemgale ir vadībā ar 2-0. Nākamās divas spēles norisināsies Prizmas laukumā.