Pasaules čempionāts biatlonā. Stafete sievietēm un vīriešiem

Slovākijā, Nove Mesto pasaules čempionātā biatlonā stafetē Latvijas sieviešu komanda ar Sanitu Buliņu, Baibu Bendiku, Anniju Sabuli un Sandru Buliņu sastāvā tika apdzīta par apli, tomēr ieņemtā 15.vieta Latvijas sieviešu izlasei ir visu laiku labākais rezultāts 4x6 kilometru stafetē. Par pārsteigumu parūpējās Igaunijas biatlonistes, kuras bija vadībā pēc pirmajiem diviem posmiem, bet beigās finišēja augstajā 4. vietā. Pirmo reizi vēsturē par pasaules čempionēm stafetē kļuva Fancijas biatlonistes, kuras par 38 sekundēm apsteidza Zviedriju un par minūti un 14 sekundēm Vāciju. Stafetē vīriešiem Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks un Andrejs Rastorgujevs ierindojās 16. vietā. Pēdējo posmu Rastorgujevs iesāka 22. pozīcijā un pacēla mūsu komandu par sešām vietām augstāk, fotofinišā apsteidzot igauni.

Intervija - Andrejs Rastorgujevs, Latvijas stafetes komandas finišētājs

Zelta medaļu pirmo reizi vēsturē ieguva Zviedrijas biatlonisti, kuri izmantoja norvēģa Vetles Šostada Kristiansena izgāšanos pēdējā šautuvē, nopelnot trīs soda apļus. Norvēģijai sudrabs, par vienu sekundi apsteidzot Franciju.