"Rīgas zeļļi" pieveic "Valmiera Glass/ViA" basketbolistus un tiek Latvijas kausa pusfinālā

Pirmajā mačā viesos negaidīti uzvarēja Valmiera. Pateicoties Edmunda Elkšņa sniegumam viņi iekrājuši sešu punktu pārsvaru.

Tieši pateicoties Elksnim valmierieši spēja turēt līdzi zeļļu ātrumam. Ātra un agresīva spēle ļāva Valmieriešiem būt vadībā. Produktīvs bija Jānis Kaufmanis. Pēc pirmajām desmit minūtēm priekšā Valmiera 19-14.

Zeļļus pievīla disciplīna uzbrukumā, vidzemnieki spēja pārtvert bumbas un turpināja būt vadībā jau ar plus 10. Rīdzinieki pamodās īstajā brīdī un izlīdzināja rezultātu. Labi spēlējot amerikānim Osbornam viesi pat pārņēma vadību. Pirmo puslaiku uzvarēja Zeļļi 41-37. Divu spēļu summā plus 2 Valmierai.

Pēc pārtraukuma uzņemtos apgriezienus rīdzinieki nesamazināja. Osborns turpināja būt precīzs un zeļļu pārsvars pārsniedza 10 punktus. Tas arī bija lūzuma punkts, Valmiera vairs pietuvoties nespēja.

Zeļļiem droša uzvara spēlē ar 84 pret 72 un divu spēļu summā panākums ar +6.