"TTT Rīga" basketbolistes uzvar "Roche Vendee" arī mājās un sasniedz Eirokausa ceturtdaļfinālu

Uzvarētājs jānoskaidro 2 spēļu summā. Pirmajā mačā TTT iekrāja 17 punktu pārsvaru.

Spēles ievadā pirmo reizi sērijā vadībā izvirzījās Rošē, viņas guva pirmos četrus punkts spēlē. Francijas klubs piekopa tikpat agresīvu spēli kā pirmajā mačā.

Rīdziniecēm sākumā drausmīga metienu precizitāte. Pirmajā ceturtdaļā trāpīti 5 no 25 metieniem no spēles.

Mājinieces spēli lauzt mēģināja ar aizsardzību – kapteines Ievas Pulveres iedvesmotām, TTT tas izdevās. Pirmajā ceturksnī priekšā viešņas 16-15.

Pēc mazā pārtraukuma mājinieču uzbrukums tika ieeļļots, turklāt no visām distancēm. Rošē gan nesabruka un spēja turēt līdzi. Pēc pirmā puslaika vadībā Francijas klubs 37-35.

Trešajā ceturtdaļā tieši ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā TTT pārņēma vadību. Ļoti labi spēlēja Luīze Sila. Mājinieces lieliskas aizsardzības darbības papildināja ar skaistu bumbas kustību. Tas deva plus 13.

Rošē treneris bija palicis bez kaklasaites. Francijas komanda pēc šī nokdauna vairs nepiecēlās. Rīdziniecēm uzvara spēlē ar pret un panākums arī divu spēļu summā.