"TTT Rīga" Eiropas kausa pirmajā spēlē Salaspilī uzvar "MBK Ružomberok"

TTT piedzīvoja zaudējumu Eirolīgas kvalifikācijā tāpēc jāspēlē līmeni zemāk – Eirokausā.

Rīdzinieces ir izteiktas mača favorītes – Slovākijas 3. labākajai komandai nav tik spēcīgs sastāvs kā Latvijas čempionēm, kurām palīdz arī 4 viesspēlētājas. Vienīgo reizi vadībā viešņas bija pašā sākumā ar 2-0. Pēc tam ieskrējās rīdzinieču vilciens – punktus guva ļoti plašs spēlētāju loks. Pirmais puslaiks uzvarēts ar 39:24. Rezultatīvākā sākumā bija francūziete Klavo.

Pēc pārtraukuma slovākietes nepārsteidza – TTT droši soļoja pretī uzvarai. Pie liela spēles laika tika jaunās latvietes Luīze Sila un Vanesa Jasa. Rezultatīvākā rīdzinieču rindās lietuviete Gabija Meškonite. TTT uzvara ar 81 pret 56.

Intervija - Luīze Sila, "TTT Rīga" uzbrucēja

Grupā ir 4 komandas – izslēgšanas spēlēs iekļūs 2 labākās, kā arī 8 no 12 trešo vietu ieguvējām.