Virslīgas handbola čempionātā "ASK Zemessardze/LSPA" pieveic HK "Vaiņode"

Virslīgas handbola čempionātā pie otrās uzvaras turnīrā tikuši ASK Zemessardze/LSPA handbolisti, kas šodien savā laukumā pieveica Vaiņodes komandu. Spēles gaitā rezultāts auga līdzvērtīgi līdz pirmā puslaika vidum. Tad arvien vairāk kļuva jūtams mājinieki pārākums spēles ātrumā, ko noteica viņu bagātie spēlētāju resursi. Līdz pārtraukumam armijniekiem jau bija 6 vārtus priekšā 17-11. Otrajā puslaikā, kurinot tempu, ASK ieguva lielāko vadība + 13. Turklāt tas tika panākts ar plašu sastāva rotāciju. Vairs ne mirkli nebija šaubu par mājinieku uzvara, kas skaitliski noslēdzās ar 35-23.

Intervija - Kristiāns Kelerts, "ASK Zemessardze/LSPA" handbolists

Pēc uzvaras ASK handbolisti aiz Tenax un Murjāņu komandām pakāpušies uz 3.vietu tabulā, bet Vaiņodes komanda ieņem 5.pozīciju.