Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Riga FC" pārspēj FK "Liepāja"

Principiāls duelis abām komandām. Pirms nedēļas Latvijas kausa pusfinālā Riga FC pārspēja Liepāju.

Sestajā minūtē rupji mugurā nospēlēja Riga FC spēlētājs Antonijs Černomordijs, kurš saņēma arī dzelteno kartīti. Desmit minūtes vēlāk pēc bumbas trāpīšanas pa roku Liepājas spēlētājam, nozīmēts 11 metru soda sitiens. Iespēju mājiniekiem realizēja Marko Regža. Mača turpinājumā ne reizi vien Liepājas medpersonāls devās laukumā pēc sadursmēm ar Rigas spēlētājiem. 30 minūtē norībēja mājinieku vārtu pārliktnis, bet puslaika kompensācijas laikā Riga guva vēl vienus vārtus. Precīzs bija Ngonda Muzinga. Otrā puslaika vidū pēc bumbas pieskāršanās rokai uz Rīgas vārtiem nozīmēju 11 metru sods sitienu, nekļūdīgs bija Nino Noordanus. Punktu spēlei kompensācijas laikā pielika Eduarda Dašķeviča vārtu guvums. Ar 3:1 panākums Riga FC.