HK "Mogo/LSPA" arī Latvijas hokeja līgas pusfināla otrajā spēlē uzveic HK "Prizma" un veic pusceļu līdz iekļūšanai Latvijas čempionāta finālā

Šovakar Latvijas hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijas otro maču aizvadīja "Mogo/LSPA" un "Prizma". Par spēles gaitu no "Mogo" halles ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Spēle sākās ļoti līdzvērtīgi, bet Edijs Brahmanis 39 gadu vecumā nodemonstrēja izcilu individuālo meistarību un Prizma vadībā 1-0.
Mogo atbilde bija zibenīga, turklāt gūti divi vārti pēc kārtas.
Precīzs bija sezonas rezultatīvākais vīrs Kārlis Oziliņš un arī Aleksandrs Biškins.

Otrajā periodā liels Mogo pārsvars un loģisks vārtu guvums. Ātru uzbrukumu meistarīgi noslēdza Bergs.
Mogo priekšā - 3-1.
Lai arī spēle kļuva daudz agresīvāka, pārsvaru palielināja Mogo. Vairàkumā izcili precīzi vēlreiz meta Kārlis Ozoliņš. Jau 4-1 un Prizmai vārtsargu maiņa.
Jāņa Auziņa vietā stājās Kàrlis Riba.
Trešajā trešdaļā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Mogo rindās Kārlis Ozoliņš izcēlās ar Hattrick jeb 3 vārtu guvumiem. Mājiniekiem vēl viens vārtu guvums raidot ripu tukšos vārtos
Līdz ar to Mogo uzvara ar 5-2.