Latvijas kausa 3.posms MTB olimpiskajā krosā

Lieliskajā “Zibeņu” trasē labākie tika noskaidroti 6 grupās. Elites grupā 30 kilometru distancē, ko veidoja 7 apļi, nenoliedzams favorīts bija Oskars Muižnieks. Pirmajā aplī viņš atradās vadībā kopā ar Lauri Purniņu. Tomēr jau otrajā aplī bija redzams, ka Oskara piedāvātais temps Laurim ir par augstu, un viņš sāka atpalikt. Katrā aplī Muižnieks bija par 15 sekundēm ātrāks, un, distanci veicot vienatnē, izcīnīja vairāk nekā pārliecinošu uzvaru.

Intervija - Oskars Muižnieks, posma uzvarētājs

Purniņš Muižniekam zaudēja pusotru minūti un finišēja otrais. Bet trijnieku noslēdza Māris Bogdanovičs. Dāmām bija jāpieveic 5 apļi. Te ar vēl lielāku pārsvaru uzvarēja trīs bērnu māmiņa Katrīna Jaunslaviete-Kipure, aiz kuras nākamās palika Zane Priede un Anita Antone.

Intervija - Katrīna Jaunslaviete-Kipure, posma uzvarētāja

Pēc nedēļas mūsu labākie MTB meistari piedalīsies Eiropas čempionātā maratona disciplīnā, kas notiks Čehijā.