Latvijas futbola Virslīga. "RFS" 2:1 "Riga FC"

Lielajam Rīgas derbijam RFS pret Riga FC milzu interese arī no līdzjutējiem, jaunās RFS bāzes tribīnes pilnas. Pirmais derbijs mājniekiem Latvijas čempioniem RFS sākās ar aukstu dušu – jau otrajā minūtē 0:1 sīkstāko pretinieku Riga FC labā. Šie vārti bija atslēga uz atklātu futbolu turpinājumā, RFS vajadzēja desmit minūtes lai atspēlētos, kad Emersons rezultātu izlīdzināja 1:1. Rībeja ne tikai tribīnes, bet arī vārtu pārliktņi – abu komandu izpildījumā. Neizšķirts līdz 60.minūtei – kad teicamu piespēli soda laukumā veica Vladislavs Fjodorovs, Iličam atlika tikai pieskārties bumbai un 2:1 RFS labā. Riga FC cerības uz atspēlēšanos saruka pēc kapteiņa Antonija Černomordija noraidījuma, Riga FC palika mazākumā. Par spīti tam Riga gandrīz paveica brīnumu, bet čempionus RFS glāba vārtu stabs. Pirmajā derbijā 2:1 uzvara RFS!

Intervija - Vladislavs Fjodorovs, FK “RFS” aizsargs

RFS pēc uzvaras tagad dala pirmo vietu ar Valmieru, bet Riga FC un Liepājai ir tikai par punktu mazāk. Šogad cīņa par titulu acīmredzot starp šīm četrām komandām būs neiedomājami saspringta.