Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - SK "Super Nova Salaspils"

Liepājas rezerves laukumā tribīnes pārpildītas. Fanu rokās arī Ukrainas karogi. Supernovai šī ir īpaša spēle - debija virslīgā. Savukārt turīgā FK «Liepāja» pastiprinājusies ar trim čempiones RFS futbolistiem kā arī Meistarīgo serbu Belakoviču un Artūru Karašausku. Liepājas urugvajietis Marta guva pirmos vārtus spēlē, bet pārsteidzoši jau pēc minūtes SK «Super Nova Salaspils» rezultātu izlīdzināja. Smiltēnietis Ričards Rullis panāca 1-1.

Pēc pārtraukuma favorīte FK «Liepāja» metās uz priekšu - ilgi nekas neizdevās, bet tad darba vārtus tomēr guva nigērietis Ukpa. FK «Liepāja» vadībā ar 2-1. Punktu kurzemnieku uzvarai atgriešanās spēlē pielika Artūrs Karašausks. FK «Liepāja» uzvara ar 3-1. Gandrīz tikai ar latviešiem spēlējošajai SK «Super Nova Salaspils» debijā cienījams sniegums.

Intervija - Ričards Rullis, SK “Super Nova Salaspils” pussargs

Šogad Virslīgā pēc ilgāka pārtraukuma spēlē 10 komandas. Čempionātā paredzēts izspēlēt 36 spēļu kārtas.