Mairis Briedis un Arturs Manns pirmo reiz tiekas klātienē

Latvijas bokseris Mairis Briedis pirmoreiz klātienē ticies ar savu nākamo pretinieku vācieti Arturu Mannu Tas gan vēl ne boksa ringā, bet preses konferencē savu atbalstītāju telpās. Abi stāstīja par gaidāmo cīņu un savu gatavošanos. Turpina Raimonds Gekišs.

Mairis Briedis savu nākamo cīņu aizvadīs gadu pēc supersērijas titula izcīnīšanas, kurā aizstāvēs Starptautiskās Boksa federācijas čempiona jostu. Diskvalificēto titula obligāto pretendentu - poli Mihailu Česlaku vietu ieņēma nākamais pieejamais pretinieks – IBF ranga sestais spēcīgākais bokseris pirmajā smagajā svarā – vācietis Arturs Manns, kuru Briedis raksturo kā ļoti neprognozējamu pretinieku.

Intervija - Mairis Briedis, IBF čempions / Supersērijas čempions

Piedāvājums cīnīties pret Briedi par IBF čempiona jostu Mannam nāca brīdī, kad viņš apsvēra likt punktu profesionālajam boksam un sāka gatavoties pasaules čempionātam amatieros. Tomēr Manna prāt, līdzīgi kā Briedis, kurš gadu nav cīnījies, duelim par čempiona jostu viņš būs sagatavojies pienācīgā līmenī.

Intervija - Arturs Manns, IBF čempiona jostas pretendents

“Šī būs taktiska cīņa. Uz to es arī gatavojos. Apzinos, ka Mairis ir fiziski ļoti spēcīgs. Tomēr es nebaidos no šī izaicinājuma. Uz mani nebūs nekāds spiediens. Ar to būs Mairim jācīnās.”

Briedis atzina, ka pēc supersērijas fināla treniņos jau bija ceļā uz smagsvaru divīziju un esot svēris 104 kilogramus, bet ilgā neskaidrība par potenciālo pretinieku, kā arī IBF čempiona jostas aizstāvēšana likusi atgriezties iepriekšējā svara kategorijā.

Intervija - Mairis Briedis, IBF čempions / Supersērijas čempions

Lielas bokss Latvijā atgriezīsies pēc divu gadu pārtraukuma. Savu skatītāju priekšā Briedis pret Mannu cīnīsies 16. oktobrī Arēna Rīga.

Komentāri

Kategorijas