Anitas Melderes abstraktās ekspresijas

0.0

Janvārī LTV1 piedāvā baudīt divas aizraujošas, krāšņiem skatiem bagātas daudzsēriju dabas filmas, kas televīzijas skatītājiem atklās skarbo Arktikas dabas seju un daudzveidīgi pārsteidzošo Āziju no neierastiem rakursiem.  

No 10. janvāra turpmākās četras sestdienas pulksten 17:00 LTV1 demonstrēs Lielbritānijas dokumentālo dabas filmu “Nepieradinātā Arktika”, kas skatītājus iepazīstinās ar četrām neparastām teritorijām arktiskajā ainavā, atklājot augu un dzīvnieku smalkās pielāgošanās spējas. Divpadsmit mēnešu garumā kameras ir iemūžinājušas ledainos mežus taigā, sauso tundru, Ziemeļu polārā loka skarbumu un Islandes dabas neskarto skaistumu.

Savukārt no 25. janvāra svētdienu rītos pulksten 11:00 LTV1 ēterā būs skatāma pārsteidzoša dokumentālu filmu sērija “Āzija no putna lidojuma”, kas, izmantojot elpu aizraujošus filmējumus, skatītājiem atklās dabu un dzīvi Āzijā. Vjetnama, Laosa, Kambodža, Taizeme un Mjanma – tās ir dzīvīgu krāsu, unikālu dabasskatu un reizēm pavisam noslēpumainu rituālo norišu vietas. Seriālā būs iespējams gan tuvplānos iepazīt vietējo krāšņumu no ceļotāja perspektīvas, gan baudīt vizuālo vērienu, ko uzņēmusi pasaulē labākā helikopteru kamera „Cineflex”.