Jēkabpils novada dome – sadrumstalotākā Latvijā

Pēc vasaras brīvdienām 21.septembrī ēterā atgriežas raidījumu cikls “Lielā Lasīšana”, kura galvenais mērķis ir balsošanas ceļā noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz grāmatu vāciņiem. Raidījuma jaunajā sezonā savus komentārus par populārajām grāmatām stāstīs mūziķis Jānis Šipkēvics, pavārs Mārtiņš Sirmais, flautiste Dita Krenberga, dziedātājs Dons, daudzcīņniece Laura Ikauniece, aktieri Normunds Laizāns un Dace Bonāte, modes žurnāliste Agnese Kleina, “Lāču” ceptuves saimnieks Normunds Skauģis un citi.

Pagājušajā sezonā noskaidrojuši latviešu lasītāju mīļāko grāmatu TOP100, nu esam nonākuši pie “ceturtdaļfināla” – TOP21. Par to, kuras grāmatas latviešu valodā izpelnījušās godu nokļūt šajā topā, un to, kādā kārtībā sarindojušās grāmatas no 22.līdz 100. vietai; par to, cik daudz šajos topos klasikas, beletristikas, skarbo “veču” grāmatu un biogrāfisko romānu, un kuras grāmatas vairāk lasa sievietes vai vīrieši – par to uzzināsi 21.septembrī sezonas dzirkstošā atklāšanas raidījumā vadītāju Arno Jundzes, Evas Ikstenas-Strapcānes un Paula Timrota vadībā

Savukārt no 28.septembra ik svētdienu līdz pat fināla raidījumam 16.novembrī tādas iemīļotas personības kā mūziķis Jānis Šipkēvics, pavārs Mārtiņš Sirmais, flautiste Dita Krenberga, dziedātājs Dons, daudzcīņniece Laura Ikauniece, aktieri Normunds Laizāns un Dace Bonāte, modes žurnāliste Agnese Kleina, “Lāču” ceptuves saimnieks Normunds Skauģis un citi – stāstīs īsus, bet aizraujošus stāstus par katru no TOP 21 grāmatām.