Pirms valdības restarta virmojušas idejas pat par Saeimas ārkārtas vēlēšanām

0.0

No pirmdienas, 17. marta, raidījumā „Rīta Panorāma” līdzās žurnālistei Andai Bošai vadītāja amatā stāsies ziņu žurnālists un televīzijas dokumentālo filmu autors Dāvis Valdnieks. Meteorologs un laika ziņu vadītājs Toms Bricis turpinās strādāt pie padziļinātas laika ziņu pilnveidošanas Latvijas Televīzijā (LTV).

LTV jaunais kolēģis Dāvis Valdnieks bijis TV3 ziņu dienesta žurnālists, dažādu ziņu dienesta projektu līdzautors, kā arī televīzijas dokumentālo filmu ”Lielā aizbraukšana”, “Norvēģijas traģēdija. Pēc pusgada.”, Latvijas faili “Zaudētā Abrene”, „Ignalina. Starp Černobiļu un Visaginu”, Latvijas faili. „Padomju mantojums” autors, žurnālistu prasmes pilnveidojis vairākos medijos Latvijā.

„Priecājamies, ka LTV Ziņu dienesta komandu papildina jauns profesionāls žurnālists, kuram netrūkst zināšanu, entuziasma un radošuma. Dāvis Valdnieks sevi ir apliecinājis kā daudzpusīgs autors, tāpēc viņa pieredze noderēs „Rīta Panorāmas” dinamiskajās intervijās un ziņu pasniegšanā,” uzsver LTV Ziņu dienesta vadītāja Iveta Elksne.

"Darbu LTV „Rīta Panorāmā” sāku ar lielu prieku. Kaut iepriekšējais darbs man devis nenovērtējamu televīzijas ziņu žurnālista pieredzi, šis man ir pilnīgi jauns izaicinājums. Vadīt ziņas nozīmē būt pašu ziņu centrā, un tas ir ļoti interesanti. Es gan ceru, ka vadot „Rīta Panorāmu”, varēšu ne tikai skatītājus informēt, bet sanāks arī mazliet pajokoties, lai tiem, kuri agri modušies, tajā skaitā man pašam būtu vieglāk piecelties,” komentē D. Valdnieks.

LTV Ziņu dienests turpina nostiprināt esošās pozīcijas kā ziņu līderis, kas ir kopā ar LTV skatītāju visu aktīvo diennakts laiku – tiešraidēs „Rīta Panorāmā”, Dienas ziņās, „Panorāmā” un Nakts ziņās. Ziņu dienests piedāvā ne tikai aktuālo notikumu atspoguļojumu, bet arī ekskluzīvu informāciju – padziļinātu analīzi.