Vasarā trūkst aprūpes iespēju bērniem ar īpašām vajadzībām

Valsts prezidents notikušo ir nodēvējis par masu slepkavību, radušies dažādi jautājumi par celtniecības kvalitāti, par to, kāpēc pēc signalizācijas atskanēšanas veikala apmeklētāji netika evakuēti, par to, kā notiek izmeklēšana un galu galā par to, vai pie notikušā ir vainīgi konkrēti cilvēki.

Vēl raidījumā paredzēta diskusija par jaunāko stāvokli Latvijas valdošajā koalīcijā pēc batālijām ap tieslietu ministru. Piemēram, pagājušajā nedēļā Nacionālā apvienība Saeimā vairākkārt balsoja kopā ar opozīciju, tostarp par to, vai Eiropas Savienības komisāra kandidāts būtu jāpiemeklē tieši Saeimai un nevis Ministru prezidentam, kā bijis līdz šim.  NA pārstāvji pēc tam skaidroja, ka viņi rīkosies atbilstoši partijas pārliecībai un programmai, nevis par visu varu atbilstoši tā dēvētajam koalīcijas līgumam, kuru NA vairs neuzskata par sev saistošu.

Raidījums «Skats no malas» – šodien pulksten 17.30, 00.40 un rīt 10.45 LTV1, kā arī jau raidījuma dienā Latvijas Televīzijas mājas lapā www.ltv.lv. Sabiedrisko mediju portālā lsm.lv lasāmas raidījuma ziņas.