otrdiena, 16. augusts

Vārda dienas: Astrīda, Astra

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Igaunijā atvieglo izklaides uzņēmumu darbības ierobežojumus

No 29. oktobra līdz 17. decembrim astoņās otrdienās pulksten 22.15 LTV1 ēterā atkal būs skatāms „Firmas noslēpums" – biznesa sacensību trešā sezona, kurā topošie uzņēmēji mēģinās pārliecināt žūriju un televīzijas skatītājus, ka tieši viņi ir pelnījuši saņemt raidījuma galveno balvu, ka viņu idejai piemīt pietiekami nopietns biznesa potenciāls un ka viņi paši ir gatavi kļūt par darba devējiem.

Jauno uzņēmēju televīzijas sacensību «Firmas noslēpums» mērķis ir parādīt Latvijas biznesa potenciālu un, atspoguļojot uzņēmējdarbības uzsākšanas procesu no idejas līdz gatavam biznesa plānam, iedrošināt arī citus uzsākt savu uzņēmējdarbību. Televīzijas sacensību „Firmas noslēpums" trešās sezonas atlases kārtās pirmajos trīs raidījumos piedalīsies 20 biznesa ideju realizētāji.

„Firmas noslēpums« dalībnieku uzdevums ir pārliecinoši pasniegt savu biznesa projektu, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, apgūt jaunas zināšanas biznesa uzsākšanā un pārliecināt žūriju, ka tieši šī sākotnējā ideja attīstīsies par veiksmīgu uzņēmumu. Spēles žūrijā: rīkotāju - Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras  (LIAA), SEB un Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji, kā arī uzņēmēji. Sacensības LIAA organizē sadarbībā ar producentu apvienību „HansaMedia». Galvenie biznesa sacensību atbalstītāji, kas nodrošina lielo balvu spēles uzvarētājam, – 10000 latus, ir SEB banka, kompetences partneri – Rīgas Tehniskā universitāte un informāciju tehnoloģiju inkubators „Techhub".

Pirmajā „Firmas noslēpuma« sezonā par uzvarētāju kļuva un starta kapitālu biznesa uzsākšanai ieguva Indras Goras komanda ar biznesa projektu „Mobila notekūdeņus pašfiltrējoša automazgātava». Otrajā sezonā par žūrijas un skatītāju favorītu kļuva Antons Stepanovs ar projektu „MARA koka brilles".

Projekts „Firmas noslēpums« tiek īstenots darbības programmas »Uzņēmējdarbība un inovācijas« aktivitātes »Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai« ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma» īstenošanu.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]