Jelgavā un Siguldā pārskaitīs balsis

„Kokneses fonds sadarbībā ar Latvijas Televīziju (LTV) jau piekto gadu rīko labdarības akciju „Top Latvijas Likteņdārzs!”, palīdzot veidot unikālu kultūrvēsturisku vietu vēstures piemiņai un gaišai cerībai nākotnē. LTV un Kokneses fonds cer savākt 30 000 latu ziedojumu akmeņu krāvuma „Sirmais saulriets” izveidei Likteņdārza amfiteātra daļā un tuvoties galvenajam mērķim, dāvājot Likteņdārzu Latvijai 100 gadu jubilejā 2018. gadā,” stāsta VSIA LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, papildinot, ka arī šogad akcijas koncerts būs īpašs un novadu tradīcijām bagāts.

„23. augustā LTV1 tiešraidē no Kokneses kopīgiem spēkiem atbalstīsim Likteņdārza kā 21. gadsimta Brīvības pieminekļa tapšanu – iepriekšējām un nākamām paaudzēm,” akcentē I.Belte.

LTV projekts „Top Latvijas Likteņdārzs!” palīdz radīt kultūrvēsturisku vietu uz salas Daugavā Koknesē, lai godinātu Latvijas iedzīvotājus, kuri zuduši Latvijai pagājušā gadsimtā – gājuši bojā, represēti, bijuši spiesti pamest dzimteni vai cietuši savu uzskatu vai radurakstu dēļ.

„Likteņdārzs sākās ar Viļa Vītola sapni. Šodien mēs redzam, ka šis skaļi izteiktais sapnis kļūst par īstenību - soli pa solim esam izveidojuši kultūrvietu, kur atnākt ikvienam Latvijas cilvēkam. Šīs vietas izveide ir unikāla un simboliska, jo parāda mūsu tautas vienotību kopīgu mērķu sasniegšanā. Kā bijušais Valsts prezidents, šo vienotību vērtēju ļoti augstu,” uzsver projekta „Likteņdārzs” patrons Valdis Zatlers.

23.augustā LTV1 tiešraidē no Likteņdārzā muzicēs Uģis Prauliņš, Biruta Ozoliņa, Goran Gora, Ilze Sperga, jauniešu popgrupa no Balviem „Audience Killers”, Kārlis Kazāks ar velomūziķiem, „Dabasu Durovys” no Daugavpils un „Latvian Voices” no Rīgas. Raidījumu – ziedojumu akciju vadīs LTV žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Televīzija” ir moderns medijs, kas atspoguļo sabiedrības intereses televīzijas kanālos LTV1 un LTV7 (internetā – www.ltv.lv un www.lsm.lv). VSIA LTV skatītājiem Latvijā un ārpus tās robežām piedāvā operatīvu, objektīvu informāciju par sabiedriskajiem procesiem Latvijā, Baltijā un pasaulē. Sabiedriskās raidorganizācijas darbību uzrauga Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP). Pašreiz uzņēmums nodrošina vairāk nekā 450 darbavietas.

Latvijas Televīzija ir pirmā televīzija Baltijā. LTV (tolaik - Rīgas televīzijas studijas) pirmā pārraide notika 1954. gada 6. novembrī.

Papildinformācija:

Laura Brokāne
Komunikācijas speciāliste

Tālr. 67200751
Mob. 27491279
E-pasts: [email protected]

Komentāri

Kategorijas