Futbols NOA Jūrmala

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komiteja, līdz gala lēmuma pieņemšanai, diskvalificējusi FC «Noah Jurmala» serbu vārtsargu Bojanu Kneževiču. Lēmums pieņemts par iespējamu spēlētāja iesaisti darbībās, kas vērstas uz manipulācijām ar spēles rezultātu. Plašāk stāsta Matīss Timofejevs.

„Latvijas Televīzijas (LTV) ieguldītais darbs, kas bija nepieciešams jauniešu basketbola U-18 Eiropas čempionāta translācijas nodrošināšanai, ir skatītāju novērtēts un apbalvots ar mūsu izlases lielisko sniegumu. Pievienojoties televīzijas un klātienes skatītājiem, turēsim īkšķus, lai mūsu puiši gūtu pēc iespējas labāku novērtējumu,” stāsta LTV valdes loceklis programmas attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs, piebilstot, ka Latvijas izlases izredzes gūt visaugstākās vietas šajā čempionātā vērtē ļoti augstu.

„Šajā čempionātā Latvija ir viena no vislabāk sagatavotajām junioru izlasēm mūsu basketbola vēsturē – ar talantīgiem basketbolistiem visos posteņos, plašu līdzvērtīgu spēlētāju loku un bagātu taktisko arsenālu. Mērķi – visaugstākie, cerības – visrožainākās, taču spriedze – visaugstākā. Ja mūsu komanda tiks ar to galā, būs ļoti augsta vieta Eiropas čempionātā, gandarījums pašiem un prieks visai Latvijai,” vērtē basketbola eksperts Guntis Keisels. Latvijas izlasei katra nākamā spēle būs izšķiroša – uzvara šovakar nodrošinātu iekļūšanu labāko komandu astotniekā, piektdien – spēles ceturtdaļfinālā, bet sestdien un svētdien cīņas par visaugstākajām vietām.

Jauniešu basketbola U-18 Eiropas čempionāta astotdaļfināla un ceturtdaļfināla spēles LTV7 tiešraidē demonstrēs trešdien, 24. jūlijā, pulksten 18.20, un piektdien, 26. jūlijā, pulksten 13.50, 16.05, 18.20 (Latvijas komandas spēle) un 20.35. Pusfināla cīņas norisināsies sestdien, 27. jūlijā, pulksten 18.20 un 20.35, bet labāko trijnieks tiks noskaidrots svētdien, 28. jūlijā, pulksten 18.20 un 20.35.

Svētdien, 28. jūlijā, pulksten 16.45 LTV7 piedāvās arī Dānijas Grand Prix sacensības spīdvejā.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Televīzija” ir moderns medijs, kas atspoguļo sabiedrības intereses televīzijas kanālos LTV1 un LTV7 (internetā – www.ltv.lv un www.lsm.lv). VSIA LTV skatītājiem Latvijā un ārpus tās robežām piedāvā operatīvu, objektīvu informāciju par sabiedriskajiem procesiem Latvijā, Baltijā un pasaulē. Sabiedriskās raidorganizācijas darbību uzrauga Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP). Pašreiz uzņēmums nodrošina vairāk nekā 450 darbavietas.

Latvijas Televīzija ir pirmā televīzija Baltijā. LTV (tolaik - Rīgas televīzijas studijas) pirmā pārraide notika 1954. gada 6. novembrī.