Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - BFC "Dinaburga"

Latvijas futbola Virslīgas vienīgajā mačā šodien līderi un čempioni «Riga FC» tikās ar otrajā vietā esošajiem «Daugavpils» futbolistiem. Līdz šim Latgales komandas sniegums bija patīkams pārsteigums; diemžēl šodien daugavpiliešiem veiksmes sērija pārtrūka. Jau spēles debijā no 11 metru sitienu atzīmes Marko Džurišičs vadībā izvirzīja rīdziniekus. Vēl pēc nepilnām 10 minūtēm pēc centrējuma Gabriels Ramoss laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja. Tad pāris bīstamus momentus pēc standartsituāciju izspēles izveidoja arī viesi, taču rezultātu tas nedeva. Tikmēr puslaika beigās bumba trešo reizi atrada ceļu «Daugavpils» vārtos. Lielisks sitiena vārtu augšējā stūrī padevās Lipem Veloso. Arī pēc pārtraukuma Rīgas futbolisti turpināja dominēt laukumā, taču ilgu laiku  pietrūka precīza noslēguma. Un tikai spēles beigās beidzot laukuma saimnieki panāca kāroto – Stefans Miloševičs uzstādīja gala rezultātu – pārliecinoša «Riga FC» uzvara ar 4-0. Daugavpiliešiem tas ir pirmais zaudējums turnīrā.