Latvijas hokeja Virslīga. HS "Rīga" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas hokeja Virslīga šodien trīs spēles. Par HS "Rīga" cīņu ar HK "Zemgale/LLU" stāsta kolēģis Normunds Melderis.

HK «Zemgale/LLU», kā pēdējās spēlēs ierasts, spēli pret HS «Rīga» aizvadīja bez pirmās maiņas hokejistiem. Turklāt spēles vidū noraidījumu līdz spēles beigām nopelnīja vēl viens no līderiem Frenks Razgals. Lai kā arī būtu, bet pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts 1-1.

Otrajā trešdaļā bija jūtams zemgaliešu meistarības un fiziskais pārākums, kurš materializējās divos vārtu guvumos. Vispirms ar patālu metienu izcēlās aizsargs Iļja Grekovs. Bet pēc tam jau līdzīgā stilā pēc Grekova uzmetiena, ripas lidojumu vārtos pielaboja Aleksandrs Novikovs – un 3-1.

Pēdējā periodā punktu spēlei pielika HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs Ričards Briņecs, kurš mājinieku nepieskatīts no vārtu priekšas uzstādīja mača gala rezultāta – jelgavnieku uzvara ar 4-1.

Intervija - Iļja Grekovs, HK «Zemgale/LLU» aizsargs

Uzvara ļauj HK «Zemgale/LLU» hokejistiem saglabāt pirmo vietu, turklāt viņiem ir viena spēle rezervē. Savukārt HS «Rīga» ieņem priekšpēdējo sesto pozīciju.