Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Ventspils"

Latvijas basketbola klasikā «VEF Rīga» pret BK «Ventspils» spēlētājiem motivācija nekad nav jāmeklē, jā, šosezon trijās iepriekšējās cīņās uzvaras «VEF Rīga», bet BK «Ventspils» uz šo spēli atkal bija maksimāli apņēmīgi!

Lielā derbija sajūtas šķiet ietekmēja spēles sākumu, jo abām komandām ļoti vāja precizitāte ar virkni kļūdām, šādā spēlē «VEF Rīga» puslaikā +11, BK «Ventspils» cerību deva dominance zem groziem, uzbrukumā izcīnot pat 13 atlēkušās bumbas.

Pēc atpūtas BK «Ventspils» tam pievienoja arī precīzus tālmetienus un bija atpakaļ cīņā par uzvaru, savukārt «VEF Rīga» metieni turpināja nekrist, tāpēc vienīgais variants bija spēlēt uz groza apakšu. Pēdējā minūtē BK «Ventspils» tika pat piecu punktu attālumā, bet pat neprecīzie «VEF Rīga» soda metieni cīņas uzvarētāju nemainīja 82:75.

Intervija - Artis Ate, BK «VEF Rīga» aizsargs

Čempionu līgas otro kārtu «VEF Rīga» uzsāks nākamotrdien, kad izbraukumā jātiekās ar Eiropas spēcīgākās līgas Spānijas pārstāvi «Burgosu». Vietējā līgā «VEF Rīga» ir pārliecinoša turnīra līdere.