Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem un sievietēm

Kontiolahti šodien trupinās biatlons - Pasaules kausā sprints gan vīriešiem, gan sievietēm. Vīriešiem jau uzvarēja Tarje Bē, bet mūsu Andrejs Rastorgujevs 42 vietā. Sievietēm pirmā  Hanna Ēberga.

Kontiolahti viss turpinās jau otru nedēļu pēc kārtas. Vīriešu konkurencē bez Rastorgujeva Latvijai arī startē Roberts Slotiņš un Kirils Matjuhins.

Rastorgujevam divi soda apļi un arī solis ne pārāk ātrs - 42 vieta, 1 minūti 48 sekundes aiz uzvarētāja norvēģa Tarjes Bē. Bē šāva bez kļūdām, tāpat vācietis Arndts Pfeifers, kas ir otrais. Trešais Johannes Tinjes Bē, kas ar vienu kļūdu šautuvē savam brālim zaudēja 29 sekundes. Rastorgujevs ļoti ātrs nav sezonas pašā sākumā.

Roberts  Slotiņš ar divām kļūdām šautuvē 79., Matjuhinam trīs kļūmes un 98. vieta. Bez kļūdām šautuvēs nedaudz vairāk par desmit dalībniekiem.

Sievietēm sacīkstes norisinājās vēlāk. Baiba Bendika joprojām pozitīva Covid-19 testa dēļ nevar startēt. Latviju pārstāvēja  jaunā Annija Keita Sabule, kura šāva godam, bez kļūdām un beigās 69. vietā.

Uzvarēja zviedriete Hanna Ēberga, otrā francūziete Anaī Ševaljē-Bušē, bet trešā uzvarētājas māsa Elvīra Ēberga, kurai šis būs pirmais pjedestāls viņas karjerā pasaules kausā.

Neparasti, bet gluži kā vīriešiem – vecākais brālis uzvar, jaunākais trešais, sievietēm vecākā māsa uzvar. Jaunākā atkal trešā.

Komentāri

Kategorijas