Latvijas vīriešu florbola virslīga. "Rubene" – "Talsu NSS/Krauzers"

Nesen startējušajā Latvijas vīriešu florbola virslīgā šodien Kocēnos nūjas krustoja «Rubenes» un «Talsu NSS/Krauzers» komandas. Iepriekšējās četrās spēles abas vienības bija iekrājušas 3 punktus un tabulā atradās blakus. Spēle izvērtās itin rezultatīva. Lai arī mazliet vairāk uzbruka talsinieki, sākumā ar 2-0 un 3-1 vadībā izvirzījās mājinieki. Tomēr pamazām vārtus sāka gūt arī kurzemnieki, un otrā perioda beigām panāca izlīdzinājumu. Pēdējā trešdaļā notikumi mainījās kā kaleidoskopā. Vispirms ar 4-3 atkal vadībā pabija rubenieši, taču jau pēc dažām minūtēm rezultāts bija 5-4 un 6-5 par labu talsiniekiem. Izšķirošie notikumi risinājās spēles izskaņā, kad divu minūšu laikā laukuma saimnieki guva trīs vārtus pēc kārtas. Talsu komanda vēl ar sešiem laukuma spēlētājiem vienus vārtus atguva, taču tas arī bija viss – uzvaru ar 8-7 svinēja «Rubenes» florbolisti.

Intervija - Markuss Dumpis, «Rubene» florbolists

Uzvara ļāva «Rubenes» komandai pakāpties uz 8.vietu, bet turnīra līderi «Ķekavas» un «Lekrings» florbolisti.