Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle U-21 Latvija Serbija

Latvijas U-21 futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijā šovakar Jelgavā tiekas ar spēcīgo Serbiju un nospēlēja neizšķirti 2 pret 2.Par notikumiem Jelgavā Andris Auziņš.

Pret vienu no grupas spēcīgākajām izlasēm Serbiju, Latvijas jaunie futbolisti sāka ar lielu azartu – Jāņa Lūša Olimpiskā centra laukumā latvieši puslaikā guva ne vienus, bet pat divus vārtus – Kristaps Liepa un Marko Regža. Diemžēl uzreiz otrā puslaika sākumā serbiem atļāvām vienus vārtus atgūt, tas viesiem deva papildus emocijas. Viss izšķīrās strīdīgā epizodē, kad tiesnesis piešķīra 11m soda sitienu, ko serbi arī realizēja 2:2.

Intervija - Aleksandrs Basovs, Latvijas U-21 futbola izlases galvenais treneris

Šī bija Basova debija pie U-21 izlases stūres. Jau nākamo spēli kvalifikācijā mūsu jaunā maiņa aizvadīs otrdien turpat Jelgavā pret Igauniju.