Latvijas čempionāts vieglatlētikā. 1.diena

Latvijas čempionāts vieglatlētikā pirmo reizi notiek Jelgavā un sacensību pirmajā dienā piedalījās vairāki labākie Latvijas atlēti. Latvijas rekordus nevienā no disciplīnām nesasniedza, bet laboti vairāki personīgie rezultāti. Trīssoļlēkšanā uzvaru izcīnīja Rūta Kate Lasmane, kura trešajā mēģinājumā atkārtoja savu personīgo rezultātu – 13,57 metri, bet ceturtajā uzlaboja to par gandrīz 30 centimetriem – 13,82 metri. Šis ir Latvijas sestais visu laiku labākais lēcienu sievietēm.

Intervija - Rūta Kate Lasmane, Latvijas čempione trīssoļēkšanā

Sīvā cīņā šķēpmešanas sektorā, apsteidzot Madaru Palameiku un Aneti Kociņu, uzvaru izcīnīja Līna Mūze, kura šķēpu raidīja 60 metrus un 10 centimetrus tālu. Sacensībās Mūze startēja spītējot veselības problēmām.

Intervija - Līna Mūze, Latvijas čempione šķēpmešanā

Vīriem stabils sniegums Gatim Čakšam, kurš visos ieskaitītajos metienus kā vienīgais no sportistiem šķēpu raidīja virs 80 metriem. Savā labākajā metienā Čakša šķēps sasniedza 83,80 m. Atpaliekot deviņus centimetrus no personīgā rezultāta.

Intervija - Gatis Čakšs, Latvijas čempions šķēpmešanā

Dāmu 100 metru sprintā bezierunu uzvara Sindijai Bukšai, kura finišu šķērsoja pēc 11,73 sekundēm.

Intervija - Sindija Bukša, Latvijas čempione 100m sprintā

Bukšai uzvara arī 4x100m stafetē. Latvijas čempionāts Jelgavā turpināsies rītdien. Sacensību otrajā dienā medaļas izcīnīs 10 dažādās disciplīnās.

Komentāri

Kategorijas