Basketbola izlase gatava Igaunijas basketbola simtgades turnīram

Mūsu basketbola izlase gatava Igaunijas basketbola simtgades turnīram. Par sastāvu un gatavību Andris Auziņš.

Uz turnīru Tallinā valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers sastāvā iekļaus 12 spēlētājus. Tātad – līdz piektdienai treneriem jāizlemj divi basketbolisti, kuri paliks Rīgā. Latvijas sastāvs Tallinā būs tālu no optimālā – vien pieci basketbolisti ir ar vērā ņemamu pieredzi valstsvienībā.

Intervija - Raimonds Vējonis, LBS prezidents

Intervija - Artis Ate, Latvijas basketbola valstsvienības aizsargs

Intervija - Roberts Štelmahers, Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris

Igaunija basketbola simtgadi atzīmēs ar vērienu, spēles klātienē drīkstēs apmeklēt arī noteikts skatītājus skaits. Ziemeļu kaimiņi pat apdrošinās viesu – Latvijas un Lietuvas - spēlētāju līgumus. Tiesa dažiem no basketbolistiem vēl nav līguma, ko apdrošināt.

Intervija - Raimonds Vējonis, LBS prezidents

Pieredzes bagātākais basketbolists Kaspars Bērziņš ir viens no tiem, kam vēl līguma uz nākamo sezonu nav, plāns ir spēlēt spēcīgā Eiropas līgā, bet arī Ogres kluba piedāvājumu Bērziņš noteikti izskatīs. Roberts Štelmahers apliecināja, ka Tallinā izlases kapteinis būs tieši Bērziņš.

Intervija - Kaspars Bērziņš, Latvijas basketbola valstsvienības kapteinis

Roberts Štelmahers izlases brīvprātīgos treniņus vadīs arī pēc Tallinas turnīra beigām, savā pamatdarbavietā Tallinas Kalev komandā Štelmaheram pirmais treniņš būs vien 7. augustā!

Komentāri

Kategorijas