Kaspara Stupeļa komentārs par atcelto motokrosa čempionātu

Pasaules čempionāta sezona motokrosā ar blakusvāģiem pilnībā atcelta. Tā šodien oficiāli ziņo starptautiskā federācijā, blakusvāģu klasē allaž ar labiem panākumiem startēja arī vairāki mūsu sportisti. Lūk, īss pasaules čempiona Kaspara Stupeļa komentārs, kurš savu viedokli izteica vakara treniņa laikā.

Kaspars Stupelis, četrkārtējs pasaules čempions motokrosā ar blakusvāģiem

«Es jutu, ka vilka uz blakusvāģu sezonas atelšanu. Īstenībā ar mani arī konsultējās Pasaules čempionāta organizators Martins, Viņš apzvanija TOP10 braucējus, katrs izteica savu viedokli. Ja mēs palasām, kāds ir tas oficiālais slēdziens, es redzu, ka tur ir gandrīz vai precīzi mani komentāri. Gan jau citiem braucējiem bija līdzīgs tas viedoklis. »

Andris Auziņš, LTV sporta žurnālists

«Ko tālāk darīsi, kad vasara visa brīva?»

Kaspars Stupelis, četrkārtējs pasaules čempions motokrosā ar blakusvāģiem

“Re, stāvu pie vienas dzeltenas bitītes. Kopš iestājās korona vīrusa krīze, esmu cītīgi strādājis ar solo moci, tagad arī esmu trasē. Gatavojamies. Rādās, ka jūnija beigās Stelpē varētu būt sacensības bija doma tur startēt.

Varbūt veiksim kaut kādas sarunas ar Danielu Vilemsenu, varbūt var atsūtīt motociklu uz Latviju. Viņš ar var atlidot, varbūt tad varam Baltijas mērogā braukt sacensībās. Jo Baltijas robežas ir vaļā, pagājušo svētdien Lietuvā bija pirmās motokrosa sacensības. Cik zinu, šonedēļ arī, Igaunijā arī nākmnedēļ.”

Komentāri

Kategorijas