Pašizolēts. 1. sērija

0.0

LTV sporta žurnālists un raidījumu vadītājs Reinis Ošenieks šobrīd, tāpat kā daudzi citi, strādā no mājām. Kā Reinis pats teiktu: "Lai Covid-19 nevibrētu mūsu nācijā, es jums teikšu, draugi mīļie, mums jābūt pašizolācijā!" Tā tapa vlogs "#PAŠIZOLĒTS. #paliecmājās ar Reini Ošenieku".

Pirmajā sērijā Reinis sarunājās ar Itālijā dzīvojošo Kristīni Jakoboni, kura no visiem sarunu biedriem ir ar visilgāko pašizolācijas pieredzi. Dzīvojoša smagi skartajā Emilijas-Romanjas reģionā Itālijā, Kristīne kopā ar ģimeni pašizolējas jau sešas nedēļas, no kurām četras ieviesti tik būtiski ierobežojumi, ka bez pamatota iemesla nedrīkst iziet uz ielas. Kristīne Reinim pastāstīja gan par to, kā ar situāciju samierinās bērni, gan to, kā itāļi ar jokiem tiek galā ar notiekošo.

Vēl vienā tālsarunā – ar ASV – Reinis sazvanījās ar Floridā dzīvojošo golferi Lauru Jansoni, kura stāsta par pirmās nepieciešamības preču iepirkšanas drudzi un to, kāda ir dzīve ASV šobrīd.

Tāpat Reinis sazinājās ar Ģirtu Raģeli un Aigu Rēdmani – fotogrāfu pāri, kuri apzinīgi ievēroja pašizolāciju pēc atgriešanās no ārzemēm, un mājās pavadīto laiku izmantoja fotogrāfiskiem eksperimentiem. Aiga arī atklāja, cik viegli vai grūti pēc trim nedēļām mājās, bija iziet ārā.

Savukārt noslēgumā Latvijas karantīnas diskotēku pionieris Kārlis Ķilkuts atklāja Reinim, kādēļ sācis straumēt savus DJ setus, un cik grūti ir vadīt ballīti, kad neredzi nevienu dejotā