"Teātris.zip" īpašā izlase: Daugavpils teātra izrāde "Leo - mazais lauva"

0.0

Mūzikls «Leo - mazais lauva» ir stāsts ir par lauvēnu, kurš dodas uz džungļiem mācīties no citiem zvēriem lietas, kas katram var dzīvē noderēt - godīgumu, drosmi, pieticību, cieņu pret vecākiem un citas noderīgas īpašības. Pieaugušie arī paši ne vienmēr atceras par to, ko māca bērniem.

«Arī mūsdienās bērni ir tikpat nepieredzējuši un viņiem ir nepieciešami pamācoši stāsti, taču viņu estētiskā attīstība un uztvere, pateicoties internetam un televīzijai, ir gandrīz tādā pašā līmenī kā pieaugušajiem. Pasakas ir šifrētu noslēpumu nesējas, tāpēc bērniem, kuri izzina pasauli, tās tik ļoti interesē. It īpaši, ja pasaka tiek izstāstīta galvu reibinošu deju un triku, mūsdienīgu mūzikas ritmu un spilgtu krāsu valodā,» saka režisors Oļegs Šapošņikovs.

Izrādes veidotāji

Režisors - Oļegs Šapošņikovs
Scenogrāfija - Inga Bermaka, Agnese Leilande
Mūzika - Hermanis Rigmants
Horeogrāfija - Irina Saveļjeva
Kostīmi - Inga Bermaka, Agnese Leilande

Lomas mūziklā atveido Raimonds Paegle, Kristīne Veinšteina, Egils Viļumovs, Līga Ivanova, Māris Korsiets, Milena Rožanska

Uz skatuves pilnā sastāvā uzstājas Daugavpils teātra mūsdienu baleta trupa.

Kritiķi par izrādi

Zane Radzobe: «Brīnišķīgi kostīmi (scenogrāfiju, kostīmus un priekšmetisko vidi, kas dramatiskā teātra kontekstā ienes leļļu teātra elementus, veidojušas Inga Bermaka un Agnese Leilande), atraktīva, aktīvu ritmu izrādē iespēlējoša Irinas Savaļjevas horeogrāfija, bet galvenais – ansamblis, kas ar savu enerģiju aizrauj līdzi, liekot uz stundu justies kā piecgadniekam, kurš priecājas par katru atpazīto zvēru.» (Kroders.lv, 12.05.2015.)

Raidījumu ciklu atbalsta