Pasaules kauss biatlonā

Esterzundā ar pāru jaukto stafeti sākusies jaunā Pasaules kausa sezona. Uzvaru izcīnīja mājinieki Zviedrijas biatlonisti Hanna Ēberga un Sebastians Sāmuelsons, kuri pēc pirmā posma bija tikai trīspadsmitie. 18 sekundes viņiem zaudēja Vācijas duets, bet 40 sekundes pēc uzvarētājiem finišēja Norvēģijas biatlonisti. Augsto 5.vietu ieņēma igauņi Regīna Oja un Rene Zahkna.

Vēlāk notika jauktā stafete, kurā piedalījās arī Latvijas komanda Ieva Pūce, Jūlija Matvijenko, Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš. Mūsējie sacensības noslēdza jau otrajā posmā, kad tika apdzīti par apli un klasificēti 24.vietā. Uzvaru izcīnīja Itālijas kvartets, kas par 4 sekundēm apsteidza Norvēģijas izlasi un par 1 minūti - 3.vietas ieguvējus Zviedrijas biatlonistus. Rīt notiks sacensības sprintā, to tiešraides LTV7 skatieties no 13.20 un 16.20.