Baltijas līga handbolā. "Tenax" – "Dragunas"

Baltijas handbola līgā šodien Dobeles «Tenax» tikās ar Klaipēdas «Dragunas» spēlētājiem. Tabulā mūsējie bija ieguvuši vienu punktu vairāk, tomēr laukumā, vismaz pirmajā puslaikā, ilgu laiku vadībā atradās lietuvieši. Krita acīs - cik viegli pretinieku guva vārtus, un zemgaliešu aizsardzības bastioni likās viegli pārvarami. Toties uzbrukumā «Tenax» rindās galvenais snaiperis bija Aivis Jurdžs. Puslaika gaitā mājinieki spēli izlīdzināja un beigās jau ieguva trīs vārtu pārsvaru  - 21-18. Pēc pārtraukuma viss turpinājās iepriekšējās sliedēs un vadībā bija dobelnieki. Tomēr apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām, pēkšņi viņu uzbrukumi iestrēga un «Dragunas» pārņēma vadības grožus. Likās, ka noticis lūzums. Par laimi kolektīvām pūlēm «Tenax» panāca izlīdzinājumu, un pēdējā minūtē jau ritēja laimes spēli. Tajā veiksmīgāki bija «Tenax» handbolisti, kas guva dramatisku uzvaru ar 34-33.

Intervija - Māris Veršakovs, «Tenax» handbolists

Tagad ar piecās spēlēs gūtajiem četriem punktiem «Tenax» ieņem ceturto vietu spēcīgākajā A grupā, bet līderi ir Minskas un Zaporožjes komandas.