Latvijas hokeja izlases sastāvs

Hokeja federācija ir apzinājusi spēlētāju loku, kuri piedalīsies pārbaudes turnīrā Liepājā novembra sākumā. Kas mūs sagaida? Turpina Raimonds Gekišs.

Latvijas Hokeja federācija saziņā ar Bobu Hārtliju guva apstiprināju, ka pirmajā pārbaudes turnīrā valstsvienības galvenais treneris būs kopā ar komandu. Šobrīd federācijas vadība kopā ar Hārtliju precizē potenciālo izlases sastāvu pārbaudes turnīram Liepājā. Iepriekš līdzīgos pārbaudes turnīros sezonas laikā, potenciālajiem izlases līderiem deva atpūtu, bet šoreiz izsaukumu uz izlasi saņēmuši vairāki Latvijas labākie  hokejisti. Tostarp  – Miks Indrašis, Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums. Spēlētāji jau snieguši savu piekrišanu, bet vēl jāsaņem viņu pārstāvēto klubu atbilde.

Intervija - Viesturs Koziols, Latvijas Hokeja federācijas viceprezidents

Koziols cer, ka izlasei varēs palīdzēt arī Šveicē spēlējošais Deniss Smirnovs un vairāki Rīgas «Dinamo» hokejisti. Tomēr par viņu dalību runās pēc rīdzinieku atgriešanos no kārtējā izbraukuma. Sagaidāms, ka izlases vārtu sargās Kristers Gudļevskis, kuru nesen atbrīvoja no  «Dinamo» un «Liepājas» pārstāvis Kristaps Nazarovs.

Intervija - Viesturs Koziols, Latvijas Hokeja federācijas viceprezidents

Pārbaudes turnīrs Liepājā notiks no 7. līdz 11. novembrim. Latvijas pretiniekos Slovēnijas, Francijas un Baltkrievijas valstsvienības.

Komentāri

Kategorijas