Jautras sacensības pirms rallijkrosa Biķernieku posma

Pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Biķerniekos ieskandināja Jāņa Baumaņa un kopvērtējuma līdera – Andreasa Bakerūda duelis. Piloti sacentās braucot ar elektrokartingu, mikroautobusu «Latvija» un žigulīti, kam stūre griežas pretējā virzienā. Baumanis bija ātrāks elektrokartingos, bet norvēģis veiksmīgāks mikroautobusa braucienā, ar kuru trasē bija jāsavāc komandas biedri un pēdējie 30 metri jāstumj līdz finišam. Uzvarētāju noskaidroja škēršļu trasē ar žiguli, kuram stūre jāgriež riteņiem pretējā virzienā. Ātrākais šajā etapā Buamanis, un Bakerūdam kā zaudētājam, nācās uz muguras Jāni nest pa trasi.

Intervija - Jānis Baumanis, «STARD» komandas braucējs

Pēc jautrajām aktivitātēm – Bakerūds, kurš šobrīd tikai par diviem punktiem apsteidz Timiju un Kevinu Hansenus – raugās uz Rīgas posmu kā vienu no sezonas izšķirošajām sacensībām.

Intervija - Andreass Bakerūds, FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta līderis

«Jūtos gatavs. Biķernieku trase nekad nav bijusi man veiksmīgākā. Tomēr man patīk šeit braukt. Šis ir svarīgs brīdis. Esmu kopvērtējuma līderis. Divus punktus priekšā Hanseniem. Tāpēc Biķerniekos jāaizvada labas sacensības. Tam par iemeslu uz Rīgu atvedu Matiasu Ekstromu, kurš būs mans personīgais treneris. Pērn viņš šeit izcīnīja otro vietu. Cerams, ka spēsim atrast pareizo pieeju, lai būtu ātri.»

Nedēļas nogalē LTV7 tiešraidē varēsiet sekot notikumiem Biķerniekos, kā arī aktuālajām intervijām ar braucējiem un ieskatu sacensību norisē.

Komentāri

Kategorijas