Ghetto Basket Riga Challenger turnīrs 3x3 basketbolā

Rīgā turpinās Ghetto Basket Riga Challenger turnīrs 3x3 basketbolā. Šodien izšķirošās spēles, diemžēl ceturtdaļfinālā apstājās Rīgas komanda. Vairāk Raimonds Gekišs.

Rīgas «Challenger» turnīrā – Naura Mieža, Kārļa Lasmaņa, Edgara Krūmiņa un Agņa Čavara pārstāvētā komanda bija visaugstāk rangā esošā komanda, kura piedalās Latvijas posmā. Pēc uzvaras A apakšgrupā, labākā Latvijas 3x3 basketbola komanda ceturtdaļfinālā tikās pret spēcīgo serbu komandu - «Zemun». Spēli agresīvāk iesāka serbi, bet latvieši spēja līdzsvarot spēles gaitu. Uzņemtais ritms ļāva izvirzīties vadībā ar 13:10, bet pretinieki atbildēja ar aukstu dušu – astoņiem pēc kārtas gūtajiem punktiem. Precizitāte no distances ļāva panākt neizšķirtu – 19:19, bet mača izskaņā serbi realizēja divus sodas metienus un iekļuva turnīra pusfinālā. Rīgas komanda sacensības pabeidza kā piektā labākā komanda.

Intervija - Agnis Čavars, «Rīga Ghetto Basket»

Rīgas komanda pēc šī turnīra dosies uz Bukaresti, kur norisināsies «Challenger» turnīrs no 10. līdz 11. augustam.