Latvijas futbola virslīga, FK "Metta" - Jūrmalas "Spartaks"

«Mettas» futbolisti, kā zināms, ir tabulas pastarīši, bet jūrmalnieki ieņem ceturto pozīciju. Tiesa, punktu atstarpi nevar saukt par grandiozu, turklāt mettieši bija laukuma saimnieku statusā. Pirmajā puslaikā pārsvars piederēja «Spartaka» komandai. Tomēr par spīti abpusējām pūlēm vārti netika gūti, lai gan dažas iespējas tomēr bija. Skatītāji un tablo pirmās izmaiņas sagaidīja tikai otrā puslaika vidū, kad ”Spartaka” nigēriešu leģionārs Stenlijs Nana Otu no tuvas distances vadībā izvirzīja viesus – 1-0 jūrmalnieki labā. Tiesa, viņu prieki nebija īpaši ilgi. Vispirms «Metta» varēja panākt neizšķirtu ar 11 metru soda sitiena palīdzību, tomēr šajā divcīņā pārāks bija viesu vārtsargs Jevgēņijs Nerugaļs. Tomēr vēl pēc dažām minūtēm «Mettas» futbolists 17 gadīgais Raimonds Krollis spēja panākt izlīdzinājumu 1-1. Spēles beigu daļa jau tika aizvadīta ar «Mettas» uzbrukumiem, tomēr gūt vēl vienu vārtus viņiem neizdevās. Tātad tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 1-1.